Tregginsy to nowe legginsy! Czym są i jak je stosować?

Treggingsy to nowe legginsy! Ten nowoczesny wynalazek jest połączeniem spodni (trousers) i legginsów (może od tego pochodzi ich nazwa? Hmmm, konieczne są dalsze badania), a ich zastosowanie również to odzwierciedla. Są łatwiejsze do noszenia niż takie zwykłe legginsy, ponieważ zazwyczaj są wykonane z grubszego, bardziej „sztywnego” materiału i są podobne do spodni w kroju – to znaczy, że nie są opięte jak getry. Są jednak bardziej sprężyste niż zwykłe spodnie, co zapewnia większą wygodę. Są tak samo wygodne jak legginsy, a nawet bardziej stylowe. Legginsy są bardzo popularne w dzisiejszych czasach, a tregginsy z powodzeniem dominowały nad jegginsami – czyli połączeniem legginsów i jeansów. Jednak jegginsy to tylko getry z nadrukiem denimu, zaś te spodnie o których mówimy naprawdę są gdzieś pomiędzy.

Tregginsy są eleganckie, stylowe, a w przeciwieństwie do jegginsów są bardziej odpowiednie dla pracy. Dla szefa będą działać jak każde inne czarne spodnie. Zazwyczaj tregginsy oferują ładny krój i wąską talię, ale oczywiście inne style są dostępne. Tregginsy są dostępne w wielu kolorach i wzorach. Możesz je używać do ubierania się bardziej lub mniej elegancko, mogą dobrze sprawdzić się do codziennego noszenia, ale również możesz je nosić w biurze. Jeśli chcesz wyglądać prosto i minimalistycznie, połącz podstawowe kolory, takie jak czerwony, biały i czarny, łącząc kratę z białą bluzką i czerwonym blazerem. Tregginsy są świetne i proste w obsłudze, z obcasami, brogsami, butami lub trampkami – każdy rodzaj obuwia będzie z nimi świetnie wyglądać.

Tregginsy mogą sprawdzić się świetnie z różnego rodzaju topami – obcisłe doły dobrze się stykają z bardziej luźnymi, oplatającymi topami, jak za duże swetry, poncha czy rozkoszne damskie tuniki. Mogą być również dobrze dopasowane do grubych warstw, które mogą podkreślić twoją pionową sylwetkę. A jeśli nie przejmujesz się elegancją, narzuć na siebie dużą koszulkę z fantazyjnym wzorem lub złotymi bransoletami. Narzuć na wszystko skórzaną kurtkę i jesteś gotowa by szaleć w mieście!