botki na koturnie

Stylowe botki na koturnie dla mnie i ciebie

Botki wyglądają tak uroczo, zwłaszcza gdy są to botki na koturnie ze sklepu https://zoio.pl/obuwie/buty-na-koturnie . Podkreślają twój styl i zgrabne nogi, sprawiają, że są stylowe i eleganckie, zwłaszcza zestawione ze zgrabnymi jeansami.

Pozostaje jednak pytanie, jak nosić takie botki? Czy eleganckie wykończenie spodni wymaga przykrycia buta? A jeśli tak, to czy nie neguje to faktu, że nosisz taki modny element? (Jeśli wkładasz do cholewki nogawki, to czy podkreślasz swoje nogi) Czy można je nosić do sukienek – nawet jeśli masz ponad 30 lat? Tu znajdziesz odpowiedzi na to jak nosić botki na koturnie, wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak nosić botki, niezbędny dodatek sezonu.

Najprostszym sposobem noszenia botków jest noszenie dżinsów. Tak, możesz nosić je z prostą nogawką lub dżinsowym denimem i pozwolić, aby dżinsy przykrywały buty. Ale te botki są przeznaczone do pokazania, a nie ukrywania pod spodem.

botki na koturnieWypróbuj botki połączone z rurkami, aby zwrócić na nie nieco większą uwagę. Dżinsy nie powinny nigdy ciągnąć się w dół ani być za krótkie. Zamiast tego dżinsy powinny podkreślać górną część cholewki buta. Czy Twoje dżinsy są zbyt długie? Podwiń je z małym mankietem, pozostawiając około pół cala pomiędzy dżinsem a górną częścią botka na koturnie. Taka stylizacja dobrze współgra z  atmosferą casual, którą przywołują botki na koturnie i dżinsy. Jeśli masz więcej niż kilka centymetrów denimu, do podwinięcia, nie rób tego. Chcesz mieć malutki, zwarty mankiet, a nie gigantyczny pączek z tkaniny przy kostce.

Prawie każdy magazyn mody i blogerki łączy botki z sukniami i spódnicami. Ale to nadal czuje się przytłaczające dla wielu kobiet. I nic dziwnego, bo botki są nieco szokujące w porównaniu z elegancką szpilką. Ale właśnie o to chodzi w modzie. Moda jest stale wyzwaniem dla oka, a łączenie botków ze spódnicą jest bardzo nowoczesne.

Kto więc może nosić takie botki na koturnie? Każdy, kto może nosić zwykły but z cholewami. Takie obuwie jest idealnym dodatkiem do garderoby, jeśli chcesz dodać odrobinę nowoczesnego stylu do swojego wyglądu.