płaszcze jesienne

Płaszcze jesienne i ich podstawowe style

Jeśli chcesz zachować ciepło gdy wokół robi się chłodnio, przydadzą ci się dwa, trzy płaszcze jesienne, dzięki którym zachowasz elegancję i ciepło w sercu. Chodzisz jesienią do szkoły lub do pracy, ale nie masz czasu, by dobrze wystylizować swoje płaszcze na jesień? Wybierz jesienny płaszcz o wysokim kołnierzu. Chcesz wyglądać kobieco i stylowo na randkę? Najlepszą opcją jest czarny trencz z paskiem.

Zanim jednak zaczniesz robić zakupy, podajemy kilka wskazówek, które pomogą ci rozpocząć zakupy w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/plaszcze-jesienne. Uważam, że jest pięć ponadczasowych płaszczy jesiennych, które nigdy nie wyjdą z mody. Zalecam,y rozważyć zakup płaszczy w jednym lub więcej z tych stylów, aby uzyskać funkcjonalną i elastyczną szafę.

Płaszcze z wysokim kołnierzem

Wełniane płaszcze jesienne z wysokim kołnierzem to stylowe, ale ponadczasowe okrycia wierzchnie ratujące życie podczas zimnych jesiennych i zimowych miesięcy. Rano wstajesz i biegniesz na zajęcia, ponieważ nie potrzebujesz szalia nosząc płaszcz z wysokim kołnierzykiem. Oszczędza to wiele czasu!

płaszcze jesiennePłaszcze jesienne z kapturem

Jeśli mieszkasz w klimacie, gdzie pogoda staje się dość surowa, radzimy wybrać płaszcz z kapturem dla dodatkowej ochrony. Taki kaptur może być bardzo szykowny.

Kurtki peacoat

Płaszcze jesienne w tym stylu są krótsze niż większość damskich płaszczy zimowych i są lekko oversize’owe, ale są słodkie i świetne do noszenia na co dzień. Doskonale komponują się z większością okazji i strojów. Możesz nosić ją do pracy o 8 rano i udać się prosto na spotkanie z kumpelami o godzinie 20:00.

Trencze

Jeśli uwielbiasz mieć widoczną talię to obowiązkowy jest płaszcz w kroju trencza przepasany paskiem! Trencz jest klasykiem, który nigdy nie wyjdzie z mody, możesz nosić go do szkoły, pracy, zabawy, spotkań rodzinnych… upewnij się, że wybrałaś odpowiednie zapięcie do swojego typu ciała – jedno lub dwu rzędowe.

Parki zimowe

Jeśli chcesz coś superciepłego i sportowego, to zimowe parki to dobry wybór. Jednak unikaj puchowych kurtek, które sprawią, że kobieta wyglądać będziejak baryłka . Upewnij się, że możesz uzyskać wcięcieć w talii (jak np. pasek), aby nadać sylwetce kobiecy i nowoczesny wygląd.