Luz blues.

Wiem że proste jak i te skomplikowane kreacje trzeba doceniać. Czy warto je ze sobą łączyć?

Ostatnio już coraz chętniej wybieram styl indywidualny, balansując pomiędzy lekkim łamaniem zasad a wybieraniem dobrego gustu. Ostatnio nawet zakupiłam kilka stylowych bluzek na krótki rękaw ze sklepu ZOiO, dokładniej tu. O tym że sprawdzają się one wyśmienicie przekonała mnie chwila kiedy mogłam ich użyć do konkretnych propozycji. Najpierw przestałam używać tych z nadrukiem, potem zrezygnowałam z z koszulki. Ten moment był najcięższy ponieważ potrzeba aby to było eleganckie rozmyła się na i trzeba było wykorzystać inne elementy do zdecydowanej odbudowy tego i jednocześnie braku przesadzenia w którymś miejscu.

To co warte jest miliony.

Kreatywność cenniejsza niż złoto. Dlatego jeśli planujesz małą rewolucję ogranicza Cię tylko wyobraźnia ale też granice dobrego gustu. Nie można przechodzić w inne nadużycia i przesadzenia w drugą stronę. Moim zdaniem warto skupić się raczej na delikatnym rozwiązaniu mocno sprecyzowanej elegancji na lekkość jednak z z poczuciem dobrej kreacji. Warto rozważyć wcześniej jakie dodatki sprawdzą się by pokazać tą moc elegancji i pokaże że nawet koszulki potrafią zagwarantować nam odczucie tego że użycie tej właśnie kreacji to dobre mądre rozwiązanie. Użycie wartościowych zestawów łącznie z makijażem to połączenie najlepsze z możliwych.

Mój jedyny cudowny.

Jestem wielką fanką makijaży i dobrych kosmetyków. Dla mnie cenną zdobyczą jest zestaw dobrych kosmetyków pielęgnacyjnych. To gwarancja tego że w każdym momencie może nie stylizacja ale nasza, skóra czyli nasza twarz jest pewnie piękna. Musisz wybrać co jest dla Ciebie najważniejsze, ponieważ nawet najlepsza marka nie da nam tego efektu jeśli nie będziemy wystarczająco zadbani a nasze ciało w dobrej formie. Pamiętaj że dobra kreacja to nie wszystko najważniejsze to dobre samopoczucie, żywienie i sport. Jeśli od tego nie wyjdziemy nie ma sensu iść dalej. Wyjściem z punktu pielęgnacji jest najzdrowszym ponieważ to jakie spodnie czy bluzkę kupimy nie da przekładu taki jak w komplecie.