kurtki wiosenne

Kurtki wiosenne – przygotuj się na zakupy

Przejście od zimy na wiosnę przynosi stopniową zmianę pogody, co często może oznaczać chłodniejsze poranki i wieczory. Odpowiednie kurtki wiosenne, które kupisz na https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/kurtki-wiosenne/ są kluczem do zachowania ciepła lub swobody przez cały dzień. Na szczęście w tym sezonie jest mnóstwo modnych kurtek wiosennych, w które warto zainwestować!

kurtki wiosenneUważam, że skórzana kurtka jest czymś, co jest koniecznością w każdej kobiecej szafie. Nie są już zarezerwowane dla „twardych lasek”, te skórzane lub skajowe kurtki są wykonane w różnych kolorach, w tym w pastelach i odważnych zwierzęcych wzorach. Jeśli po raz pierwszy nosisz skórzaną kurtkę, poszukaj stylu, który pasuje do linii talii i zapewni ci optymalne dopasowanie.

Anorak to rzadko kiedy typowa kurtka wiosenna, tym niemniej to doskonały styl do noszenia jako warstwa. Luźne dopasowanie i ściąganie sznurków sprawiają, że jest idealny do narzucenia na lekkie warstwy lub sweterek. Na wiosnę sparuj taki klasyczny zielony anorak  z czarnym denimem lub jasnoróżowy z parą materiałowych spodni.

Jeśli jest jakiś trend jeśli chodzi o kurtki wiosenne, to proponuję zainwestować w modną kurtkę bomberkę. Długi lub krótki styl takiej kurtki może być bardzo atrakcyjny, i taka kurtka może nadać się na noc w mieście lub noszona casualowo z denimem i t-shirtem. Wiosenne kurtki bomberki są stylizowane na prostotę w neutralnych odcieniach z haftem na plecach.

Wielki kołnierz i wydłużona długość sprawiają, że ponadwymiarowa kurtka wiosenną z denimu jest niezwykle przytulną opcją na nadchodzący sezon. Jeśli chcesz pokazać więcej odrobinę osobowości, poszukaj dżinsowego lub teksturowanego denimu.

Zwrot w stronę sylwetek zainspirowanych męskimi ubraniami widoczny jest we wszystkich kurtkach wiosennych, zwłaszcza w kształcie blezerów. Często określany mianem „boyfriend blazer”, ten duży żakiet to mniej styl biurowy i bardziej swobodne ubranie podczas weekendu. Stylowa kurtka bardzo ładnie wygląda połączona z dżinsem lub spodniami.

Przygotuj się na wiosnę ubierając się w ładne i eleganckie kurtki – muszą być ciepłe, wodoodporne i lekkie na wiosnę.