jeansy

Jeansy dla wysokich kobiet – nasz przewodnik

Wysokie kobiety często nie mają się w co ubrać. Jeśli chcesz dodać więcej wpływu na swój strój jako wysoka dziewczyna, możesz zacząć od rozsądnego używania kolorów lub wzorów. Możesz nosić kontrastowe kolory na górze i na dole – na przykład czerwone jeansy damskie ze sklepu https://zoio.pl/odziez-damska/jeansy i zieloną garsonkę, co będzie bardzo kłopotliwe dla niższej kobiety. Wysokie kobiety mają również tę zaletę, że mogą nosić i używać większych akcesoriów, takich jak pierścionki, broszki czy torebki… a jeśli chcesz, możesz również nosić ich więcej – więcej pierścionków, więcej naszyjników czy bransoletek – co z pewnością może odwrócić uwagę od twojego wzrostu.

Ogólnie rzecz biorąc, możesz się rozwijać swobodnie – możesz skupić się na dużych nadrukach na dużych ubraniach, takich jak płaszcze, długie sukienki lub pulowery. Ciesz się dużymi, blokowymi, geometrycznymi kształtami i żywymi kolorami. Wyglądają one wspaniale na wysokich damach, ale jeśli jesteś też puszysta, możesz się zastanowić czy warto przyciągać uwagę do swojego ciała.

jeansyMożesz również nosić jeansy z szerokimi nogawkami, aby efektycznie rozłożyć swoją wagę. Płynące tkaniny takie jak kapelusze czy poncho wyglądają wspaniale na wysokich sylwetkach i mogą dodać wiele do twojego stroju – w rzeczywistości wyglądają one lepiej na wyższych kobietach niż na jakichkolwiek innych sylwetkach. Proporcja to wszystko – możesz wybrać miękkie, delikatne poncho, które sięga do łokci – krótsze będzie wyglądało na Ciebie skromnie.

Jeśli chcesz nosić eleganckie żakiety, możesz wypróbować garsonkę z rękawami o długości trzech czwartych długości lub je podwinąć. Nie jest eleganckie nosić kurtki z długim rękawem dla kobiet, jeśli jesteś wysoka, a one zakrywają twoje dłonie. Jeśli kurtka jest zbyt krótka lub przycięta, możesz dodać pod nią dłuższą bluzkę lub koszulkę. Dobierz do niej stylowe jeansy damskie by ładnie wyglądać. Najlepiej jest nosić kontrasty – na przykład bardzo jasne jeansy pod ciemnym formalnym żakietem, jeśli chcesz zwrócić uwagę widza.

Podobnie, można podwinąć swoje jeansy rurki, jeśli kończą się w „niewłaściwym miejscu”, wystarczy podwijać raz lub dwa razy. Istnieje tylko kilku sprzedawców detalicznych, którzy oferują jeansy dla kobiet w dużych rozmiarach, więc czasami trzeba kupić jeansy online.