Dlaczego czyszczę szafę co sezon

Trendy i sezony przychodzą i odchodzą… co oznacza, oczywiście, konieczność zmiany odzieży. Staram się czyścić szafę co sezon; pozbywam się ubrań, które nie są już modne. Często czuję, że lubię dane ubrania i chcę je zatrzymać sezon po sezonie, rok po roku. Tak poważnie rozważam tę koncepcję, że zaczęłam zmieniać swój styl zakupów. Nie szukam już specjalnych okazji ani najnowszego modnego dodatku do mojej garderoby, szukam rzeczy, które naprawdę lubię jak moje nowe kardigany. Są to ubrania, które zamierzam nosić przez całe życie lub przynajmniej przekazać innym członkom rodziny. Na początku ten pomysł wydaje się prawie niemożliwy… o ile nie pamiętasz o eleganckich i trwałych materiałach.

Dlatego warto zastanowić się nad rodzajem rozpinanego swetra, którym są kardigany… spośród wszystkich przedmiotów w mojej szafie, to kardigany to ubrania, które znam najczęściej. Używam rozpinanych sweterków w sezonie oraz po sezonie… w środku zimy lub nakładam je wiosną i jesienią na sukienkę bez ramiączek. Używam kardiganów jako kurtek, narzutek, koców lub poduszek podczas jazdy PKP. Takie swetry są dla mnie najbardziej przydatnym ciuchem.

Rozpinane swetry to świetny akcent w kostiumach, ponieważ idealnie nadają się do ubierania się elegancko lub na co dzień. Oczywiście swetry swetrom nierówne, mają różne kształty, style, materiały itp. Wybierając odpowiedni sweterek, upewnij się, że wiesz, czego szukasz. Jeśli masz strój wieczorowy, chcesz mieć jakiś bardziej elegancki sweter z ładnym haftem lub ozdobami. Ale możesz również założyć sweter z bluzką i dżinsami. To najbardziej popularny dziś wygląd.

Kardigany mają zazwyczaj szeroką gamę kolorów i wzorów, wśród której bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. Upewnij się, że absolutnie kochasz to, co kupujesz – pamiętaj, aby nie zaśmiecać swojej garderoby. Pamiętaj, aby szukać doskonałej jakości w przystępnej cenie. Zawsze staraj się przymierzać swetra podczas zakupów, nie chcesz kupić za małego sweterka. Wybór kardigana jest dość prosty, jeśli wiesz, czego szukasz. Tylko pamiętaj, aby trochę się rozejrzeć, zanim zdecydujesz się kupić kardigany damskie.