Damskie bluzki na lato…

Tegoroczne zakupy damskich bluzek nigdy nie były tak zabawne! Istnieje tak wiele modnych stylów, że trudno będzie kupić tylko jeden. Jest tak wiele fajnych detali, że można ich szukać; na blogu http://wiosenny-ciuch.pl znajdziesz kilka kluczowych trendów i bluzek, które musisz mieć, aby uzupełnić swoją garderobę. Od sportowej po elegancką, gdzieś tam na pewno jest bluzka, która z pewnością będzie pasować do Twojego stylu i osobowości.

Odkryj ramiona

Bluzki i topy pokazujące barki są nadal modne w tym sezonie. Możesz pokazać oba ramiona, lub tylko jedno, jeśli wolisz. Szukaj bluzek z pięknymi detalami lub dużą falbaną na dekolcie. Tego typu topy są dostępne we wszystkich rodzajach tkanin, od podstawowej popeliny po gipiury i koronki. Wybierz jednolity kolor lub baw się wzorami, takimi jak kwiaty i paski.

Wycięcia

Wycięte ramiona nieznacznie różnią się od bluzek odsłaniających barki, ponieważ nie pokazują całego dekoltu, a jedynie jego część. Są one nieco skromniejsze i odsłaniają mniej skóry, pozostawiając trochę więcej wyobraźni. Jest wiele wariantów tego stylu, można zdecydować się na bardziej sportowy wygląd z koszulką, lub bardziej elegancką bluzkę z falbankami.

Widoczne rękawy

Duże, charakterystyczne rękawy są przebojem w tym sezonie, z jeszcze bardziej szalonymi i zabawnymi detalami. Szukaj bluzek i topów z dużymi rękawami. Mogą mieć wycięte mankiety lub być bardziej bufiaste, ozdobione koronkami. Wybierz długie lub krótkie rękawy, zależnie od przeznaczenia bluzki.

Pokaż plecy

Obecnie popularnością cieszą się bluzki i blaty z otwartymi plecami. Tył bluzki jest równie ważny jak przód. Szukaj dużych wycięć, a nawet małych otworów. Odkryte plecy to całkiem niezły sposób na noszenie tego stylu. Bluzki te mogą być ciasno lub luźno dopasowane, aby były wygodne i łatwe w noszeniu.

Falbanki i koronki

Od sportowego szyku po boho – w tym sezonie falbanka trafiła w każdy możliwy styl. Możesz znajdziesz bluzkę z kaskadowymi rękawami lub warstwami falbanki na ciele. Jeśli jesteś miłośniczką bardziej minimalistycznych stylów, możesz znaleźć bluzki z drobnymi detalami na rękawach lub dekolcie. Możliwości są nieograniczone.