Bądź stylowa.

Warto być nietypowym, niepowtarzalnym dlatego coś niekonwencjonalnego będzie idealne. Dodatki tak ale czy wszystko Ci to zagwarantuje?

Zacznijmy od podstaw czyli od tego co tak na prawdę da nam tego pazura? Ja jestem zdania że tym wyborem musi być jakaś stylowa kurtka. Na pierwszą myśl przyszła mi od razu kurtka z kolekcji ZOiO, zajrzałam na https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/ramoneski i od razu wiedziałam że trafiłam w sedno.

Dlaczego warto zainteresować się czymś modnym? Dlatego że pomaga to dostosować się do aktualnego rynku, potrafi przeważyć wiele sytuacji na naszą korzyść. I pozwoli zauważyć rozmówcy że ciągle śledzimy najnowsze ciekawostki dlatego nic nas nie zaskoczy i potrafimy się dostosowywać do ciągle zmieniającego się rynku.

Wszystko jest po coś, w końcu nieco pazura wyjdzie na plus.

Dlaczego tak uważam? Ponieważ pokaże nam to że wychodzimy na przeciw. Że potrafimy się postawić i pokazać że wiem co dla mnie lepsze. Zawsze kochałam być na przeciw wszystkim. Szczególnie jeśli chodziło o mój indywidualizm.

Wszystko skupiałam zawsze na najlepszym wyglądzie dlatego im lepiej wyglądałam tym lepiej się czułam i tak dalej. Co jest przecież najbardziej najistotniejsze wiedziałam że wyglądam tak jak trzeba. Nie ma dla mnie lepszego argumentu niż indywidualizm i podążanie zawsze swoją ścieżką,

 

Czy potrafisz słuchać innych?

Czy potrafisz się inspirować jednak unikać tego powszechnego kopiowania. Dlatego na ZOiO wybrałam to czego właśnie potrzebowałam. Tej ratującej mnie z wielu opresji i pokazującej że jestem niezłomna. Dlatego zawsze stawiam na swoje i czerpię z życia garściami. Mimo wszystko moda to coś co kocham i w czym się otaczam.